6. kapitola - Zrada a únos

14. července 2018 v 15:59 | Firestar |  Příběhy
Sixteen se proháněla po víběhu, nejednou si vzpoměla že Silver takle už nejspíš běhat nebude a posmutněla. To se ale pletla, najednou uviděla Silvera jak se žene k ohradě. Právě se k němu s Radektou chystala jít když k němu doklusala nafoukaná Coffola. Pak ale Silver docválal k nim. Sotva se pozdravili a Sixteen s Radektou odvedly do stáje. Poslední co Siky viděla bylo to že Coffola vrhala podivné pohledy po Silverovi a on je opětoval.

Siky neklidně podupávala ve svém bpxu vedle Radekty, Maydy a Latiny. Všude vládla nervozita. Pak přišla Ashley. Dala všem mrkev a pak si sedla k Siky do boxu a rozplakala se. Sixteen jí žďuchla do ramene. Ashley se smutně pousmála. Pak se rozpovídala o všem. Dnes v noci někdo ukradl postroje pro Siky, prozradila jí také že pozítří poběží další rovinný dostih. Byl velký to velký problém, ale to nebylo všechno. Sixteenin trenér má velké zdravotní potíže a bude jí muset na dostih připravit sama. Prí jestli Siky nevyhraje tak jí převezou k nějakému cizímu trenérovy a byde trénovat u něj. Tahle představa Sixteen hrozně rozesmutněla. Kdo mohl ukrátst její postroje? Pak Ashley odešla. Siky zase přepadly vzpomínky na Silverův pohled který opětoval Coffole. On jí zradil.

V noci Siky vzbudil šramat. Najednou na sobě měla svůj postroj a někdo jí trefil bičem přímo mezi oči. Polekaně uskočila. Pak si uvědomila e na ní někdo sedí. Druhý člověk jí vytáhl za uzdečku ven a tak šla dál. Dostali se až do lesa. Stála tam porozpodlá chalupa se stájí. Tam jí uvázali. Ráno se vzbudila hodně brzo. Asi za půl hodiny jí přišly nasedlat a pak jí honily hodinu po lese. Potom jí dali najíst a vodu a pak zase uvázali. Celí den byl celkem nudný.

Nadešel den kdy Siky měla běžet v dostihu. Přijel přepravník. Z něj vyšel nějakej hezoun s ulíznutýma vlasama a řekl. ,,Tak Sixteen teď budu tvůj žokej a pojedem spolu v dostihu ve kterém si měla běžet." Zavedli jí do přepravníku a jeli.

Na závodišti jí vyložili. Rovnou jí odvedli do podoku. Za pět minut bude běžet. V padoku stála Coffola. Bude to její soupeřka. Pak přišel její noví žokej. Měl na sobě zlato-černý dres. Byl podobný tomu co na sobě míval Mike, zlato-bílí, než jí ukradi. Nasedl a pak už jeli na start. Podle sázek by měla zvítězit Siky, druhá prí bude Coffola.

A odstartovali. Siki vyrazila příšerným tempem, asi za půl minuty vedli a osm délek. Nikdy jí nepřipadal dostih tak dlouhý. Už byli na konci cílové rovinky a Siki těsně před cílem zahlědla svého majitele a Ashley s Mikem jak na ni užasle zírají. Cílem proběhla a deset délek první.

Byla na předávání ceny když se najednou z davu prodrali její praví majitel s Ashley a Mikem, o něčem pak hovořili s jejími lupiči a pořadateli. Cenu pak přebral její praví majitel.

Při cestě domů musela Siky vydržet být v přepravníku s Coffolou která v jednom kuse básnila a Silverovi. Prej se do sebe zamilovali. Pak už dojeli. Siky byla zase doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama